מכונות תעשייה ומכונות ביתיות

טיול מגניב לגונגל של אתיופיה המדהימה

טיול לאתיופיה

טיול לאתיופיה עם חברת הבוטיק “תרבויות עולמי” משלב באופן מושלם בין מפגש תרבויות, ביקור באתרים תיירותיים מובילים ומרתקים לטיולים בשמורות טבע ובין נופים עוצרי נשימה. אתיופיה נחשבת לאחת המדינות היפות והמעניינות ביותר ביבשת אפריקה. המדינה ממוקמת במזרח אפריקה וגובלת בצפון עם אריתריאה וסודאן, במערב עם סודאן, עם קניה בדרום וסומליה במזרח. לאתיופיה היסטוריה עשירה ועתיקה ועל פי המסורת התפתחה בה ממלכת שבא לפני 3000 שנה. כאשר בשנת 325 לספירה הוכרזה הנצרות כדת המדינה ושרידים לכך ניתן לראות עד היום. אדיס אבבה היא בירת אתיופיה ומזכירות האיחוד האפריקאי שוכנת בעיר. במהלך הטיול מבקרים באתרי תרבות ומורשת מרתקים ונפגשים עם שבטים נידחים שחיים בלב הנוף הפראי והמגוון.

כל המידע אודות טיולים בעולםטיול לאתיופיה

שלושה אזורי אקלים

אתיופיה מציעה גיוון אקולוגי יוצא דופן מאחר ובמדינה שלושה אזורי אקלים שונים- האזור ההררי ובו רכסים מעל 4000 מ’, האזור הממוזג ברמות הגבוהות והאזור הטרופי החם. בצפון מזרח המדינה ממוקם אגם טאנה היפהפה שמהווה את המקור לנילוס הכחול שחוצה את סודאן ומתמזג עם הנילוס הלבן. חברת “תרבויות עולמי” מציעה מגוון מסלולי טיול לאתיופיה כמו מסלול ייחודי במדבר דנקיל והרי אתיופיה, מדבר חם ומהיפים בעולם, במהלך הטיול צופים בהרי געש פעילים וחוצים נופים עוצרי נשימה ועוצרים באתרים מיוחדים כמו ימת המלח של אפדרה, שקע דלול ובו מינרלים צבעוניים, אגם אסל ועוד. במהלך הטיול החווייתי מבקרים בכנסיות הרבות שחצובות בסלע באזור ההרים הגבוהים של תיגראי ומגיעים לפטרה של אתיופיה- עיר עתיקה החצובה בסלע שנקראת ליבלה ושוכנת בלב הנוף הירוק והמרהיב ביופיו.

טיול מאורגן לאתיופיה

מסתרי ארון הברית

חברת “תרבויות עולמי” מציעה מסלולי טיול מיוחדים וייחודיים כמו טיול בעקבות מסע ארון הברית. הטיול מתמקד בצפון המדינה, אזור הנחשב לפחות מתוייר ובו אטרקציות כמו העיר אקסום שמציעה את שדה האובליסקים וכנסיית מריה מציון, אזור ההרים המרשים ביופיו של תיגראי, ליבלה, אגם טאנה ועוד. במהלך הטיול צופים בריקודים וטקסים מרתקים וזוכים להכיר מקרוב את המסורות העתיקות ואת הנצרות המשולבת במוטיבים מהיהדות.
כאמור, טיול לאתיופיה עם “תרבויות עולמי” מאפשר לכם להכיר את האתרים המיוחדים במדינה וליהנות מטיול מאתגר וחווייתי המשלב אתרים תיירותיים, נופים עוצרי נשימה, חיות בר ומפגשים תרבותיים עם ילידים ומקומיים.
תיאור לגוגל: טיול לאתיופיה של חברת הבוטיק “תרבויות עולמי” לוקח אתכם לאחת המדינות היפות בעולם ולמפגשים קסומים עם שבטים, נופים בלתי נשכחים ועוצרי נשימה ולמסלולי טיול מיוחדים בעלי עניין תרבותי והיסטורי.

Leave a Reply