אהוד מכונות

מכונות תעשייה ומכונות ביתיות

טיול לאתיופיה

טיול לאתיופיה עם חברת הבוטיק “תרבויות עולמי” משלב באופן מושלם בין מפגש תרבויות, ביקור באתרים תיירותיים מובילים ומרתקים לטיולים בשמורות טבע ובין נופים עוצרי נשימה. אתיופיה נחשבת לאחת המדינות היפות והמעניינות ביותר ביבשת אפריקה. המדינה ממוקמת במזרח אפריקה וגובלת בצפון עם אריתריאה וסודאן, במערב עם סודאן, עם קניה בדרום וסומליה במזרח. לאתיופיה היסטוריה עשירה ועתיקה ועל פי המסורת התפתחה בה ממלכת שבא לפני 3000 שנה. כאשר בשנת 325 לספירה הוכרזה הנצרות כדת המדינה ושרידים לכך ניתן לראות עד היום. אדיס אבבה היא בירת אתיופיה ומזכירות האיחוד האפריקאי שוכנת בעיר. במהלך הטיול מבקרים באתרי תרבות ומורשת מרתקים ונפגשים עם שבטים נידחים שחיים בלב הנוף הפראי והמגוון. עוד..

מארז ממתקים וחטיפים

נהוג לעצב מכונות אריזה דרך שמירה על רמת סניטריות גבוהה, באמצעות שימוש בחלקים שניתן להסירם בקלות מבלי הצורך בכלים מיוחדים. סוג נוסף של מכונות אריזה משמש עבור מארז של ממתקים לרבות שוקולד, מסטיקים, סוכריות וחטיפים. כל המוצרים הללו מגיעים במבחר עצום של גדלים וצורות משתנות. מרביתם נדרשים להיארז בעדינות על מנת לשמור על הטעם שלהם ורמת הטריות. עוד..

מכונת אריזה למוצרי מזון

אריזות למוצרי מזון נועדו לשמור על המזון טרי וטעים ולהגן עליו לטווח ארוך. בנוסף מאפשרת האריזה נוחות ושליטה בכמות המזון שמצוי בתוכה, משרתת מגוון מטרות שיווקיות עבור המוצר ומעודדת רכישה בקרב צרכנים פוטנציאליים. על גבי האריזה מופיע מידע תזונתי באשר למוצר אותו היא מאחסנת, הוראות שימוש, תאריך תפוגה, מחזור וכיוצא באלו. עוד..