מכונות תעשייה ומכונות ביתיות

מכונות אריזה – חלק 1

מכונת אריזה למוצרי מזון

אריזות למוצרי מזון נועדו לשמור על המזון טרי וטעים ולהגן עליו לטווח ארוך. בנוסף מאפשרת האריזה נוחות ושליטה בכמות המזון שמצוי בתוכה, משרתת מגוון מטרות שיווקיות עבור המוצר ומעודדת רכישה בקרב צרכנים פוטנציאליים. על גבי האריזה מופיע מידע תזונתי באשר למוצר אותו היא מאחסנת, הוראות שימוש, תאריך תפוגה, מחזור וכיוצא באלו. במקביל לעלייה בקצב ייצור מוצרי מזון, חלה דרישה הולכת וגורבת לאריזתם בצורה כזו שלא תגרום לעיכוב תהליכי הייצור.

דרישה גוברת לאריזות מוצרי מזון

בעבר היה צורך בכמות גדולה של כוח אדם כדי לעמוד בקצב הייצור, ואילו כיום את הידיים העובדות החליפה מכונת אריזה אוטומטית שמבצעת ביעילות ובמהירות את פעולת האריזה. ישנו מגוון רחב של סוגים ומינים בתחום של מכונות אריזה, כך שניתן להתאים לכל מוצר מכונה מסוג מסוים. בשורות הבאות סקירה של כמה מוצרים ומכונת האריזה המתאימה לכל מוצר כזה. עבור מוצרי בשר ישנו צורך באריזה מוקפדת שנעשית ביתר תשומת לב. עבור תעשיית הבשר ישנו צורך במכונות אריזה שמסוגלות לספק אריזה הרמטית.

אריזה של מוצרי בשר- מאפיינים ודגשים

אריזות עבור בשר ומוצריו מולחמות בסביבה מבוקרת ויכולות להעניק למוצר איכות וחיי מדף מקסימאליים. מכונות אריזה למוצרי בשר מתאימות עבור ביצע רחב של מוצרים ומאפשרות לעבור ביתר קלות ונוחות מאריזה של מוצר אחד למשנהו דרך שימוש באותה המכונה ובאמצעות ממשק מחשב אינטואיטיבי. מעבר לכך ניתן להתאים מכונת אריזה זו לכל מיני גדלים של מוצרים החל ממנות קטנות או פרוסות של נקניק וכלה במוצרי קייטרינג וסיטונאות. ישנה אפשרות לבצע את האריזה על ידי מכונות אלה עם מגש או בלעדיו.

איכות של מכונה